Українці можуть привітати зі святами дітей із малозабезпечених сімей
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Українці можуть привітати зі святами дітей із малозабезпечених сімей](https://i.obozrevatel.com/news/2021/12/21/syurpriz-pid-podushku-ta-yalinku.png?size=1944x924)
Кожен небайдужий українець може привітати з зимовими святами дітей із сиротинців та малозабезпечених сімей, подарувавши їм подарункові набори. З 16 по 26 грудня в Україні проходить благодійний проєкт "Сюрприз під подушку та ялинку".
"Уже понад 20 років ми створюємо благодійні ініціативи, щоб допомагати тим, хто знаходиться в складних життєвих обставинах, — говорить Владислав Шелоков, директор з мобілізації ресурсів та PR Карітасу України. — Сьогодні ми мріємо, щоб до десятьох тисяч дітей із малозабезпечених сімей та інтернатів, якими ми опікуємося, прийшло свято. Щоб вони повірили в дива! Усі “підвішені” набори ми розподілимо між тридцятьма регіональними осередками по всій Україні, а також сімнадцятьма безпечними просторами на сході, біля лінії фронту, де діти знаходять психологічну підтримку та соціалізуються".
Кожен українець може "підвісити" благодійний подарунковий набір на сайті інтернет-магазину за спеціальною ціною.