Організатори акції "Спіймай баригу": наркомафія – це міф, і немає чого боятися
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Організатори акції 'Спіймай баригу': наркомафія – це міф, і немає чого боятися](https://i.obozrevatel.com/news/2023/5/23/8sftpdbn97mfkgtnrqmqjcfnw94frhx.jpg?size=1944x924)
Твердження, що в Україні існують справжні наркобарони або центри керування наркоторгівлею – це вигадки тих, хто займається виробництвом і збутом наркотиків. За словами організаторів акції "Спіймай баригу", недоторкані мафіозі з так званою "серйозною кришею" – це лише хибне уявлення.
Організатори закликають всіх не боятися приєднатися до акції, оскільки насправді наркодилери є звичайними злочинцями. Вони самі бояться правоохоронних органів і свідомих громадян. Організатори акції "Спіймай баригу" пропонують усім небайдужим долучитися до акції та допомогти очистити нашу країну від наркоторгівлі.
Акція "Спіймай баригу" набирає обертів і розповсюджується всіма містами України. Десятки людей уже звертаються до поліції та надсилають інформацію щодо діяльності торгівців і нарколабораторій організаторам акції. Всі, хто не байдужий можуть ознайомитися з усіма подробицями та умовами на сайті проєкту.