На Вінничині хвору на COVID-19 дитину підключили до апарату ШВЛ
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![На Вінничині хвору на COVID-19 дитину підключили до апарату ШВЛ. Ілюстрація](https://i.obozrevatel.com/news/2020/4/5/filestoragetemp-2020-04-05t183150-371.jpg?size=1944x924)
У місті Могилів-Подільський Вінницької області хвору на коронавірус COVID-19 дитину підключили до апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ).
ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС
За малюком постійно наглядають лікарі. Про це повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський під час брифінгу 4 квітня, написала пресслужба ВОДА (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Стан дитини у м. Могилів-Подільський, на жаль, залишається важким. Хлопчик наразі підключений до апарату для штучної вентиляції легень, він перебуває під постійним наглядом лікарів. Ми сподіваємося на значне покращення стану та бажаємо йому здоров’я", – сказав Скальський.
А пресслужба Могилів-Подільської міської ради уточнила, що разом з дитиною у самоізоляцію пішли чотири бригади медиків, які рятували її, а також родичі малюка. Результати тестів на COVID-19 у всіх виявилися негативними.
Як повідомляв OBOZREVATEL, медики Могилів-Подільської лікарні на Вінниччині вирішили добровільно піти на самоізоляцію, рятуючи маленького пацієнта з коронавірусом.