Мережа АЗК SOCAR зібрала понад 400 тисяч грн на втілення мрій дітей Героїв
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Мережа АЗК SOCAR зібрала понад 400 тисяч грн на втілення мрій дітей Героїв](https://i.obozrevatel.com/news/2023/12/28/photo2023-12-2814-03-13.jpg?size=1944x924)
Благодійний новорічний проєкт SOCAR "Подаруй новорічне диво дітям Героїв" спільно з благодійною платформою dobro.ua та фондом "Діти Героїв" добігає кінця. Вже зібрано більше 400 тис грн.
В рамках кампанії збираються кошти на подарунки дітям, які втратили своїх батьків.
Щоб створити новорічне диво для малечі, достатньо придбати в мережі SOCAR особливу листівку, на якій зображені мрії дітей. І залишити її собі на згадку, або написати новорічні побажання дитині та покласти листівку у спеціальну скриньку на АЗК. Ваше привітання SOCAR гарантовано доставить маленькому адресатові. Також можна зробити благодійний внесок у додатку level.
Компанія SOCAR поставила за мету привітати сотні діток, але їх кількість може збільшитися завдяки вашим внескам.