![Ірина Геращенко](https://i.obozrevatel.com/person/2016/11/29/503374.jpg?size=100x100)
Блог | Хор Верьовки тепер виступає на подпєвках у Кварталу
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Хор Верьовки тепер виступає на подпєвках у Кварталу](https://i.obozrevatel.com/2019/10/21/hor.jpg?size=1944x924)
Раніше хор Верьовки відкривав Гімном сесії ВР. Але ж тепер ВР - філія 95, білєти можна купити прям в ложі бенуар. Тому хор тепер виступає і на подпєвках у Кварталу. Огидно. Так втрачається репутація і ім‘я, напрацьоване роками. Бренд розчиняється в тупій пошлості.
Р.S. Якщо з Голодомору ржали, то спалена хата - то вже таке, по мєлочі. Мені все зрозуміло з виконавцями, але от що це смішно мудрому українському наріду..., вселяє великий песимізм.
Читайте: "Квартал 95" і хор Верьовки жорстко висміяли Гонтареву: спалахнув скандал. Відео
РР. SS. Я тепер категорично проти того, щоб хор Верьовки закривав нинішню сесію ВР і відкривав наступну. Цей колектив цієї каденції і за цього керівництва втратили на це моральне право. Нехай і далі тепер підспівують кварталу.