Фонд Ріната Ахметова відправив першу партію гуманітарної допомоги до центру "Я — Маріуполь" у Запоріжжі
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Фонд Ріната Ахметова відправив першу партію гуманітарної допомоги до центру 'Я — Маріуполь' у Запоріжжі](https://i.obozrevatel.com/news/2022/7/12/photo2022-07-1113-19-05.jpg?size=1944x924)
Центр підтримки переселенців "Я — Маріуполь" у Запоріжжі було відкрито у травні задля психологічної та гуманітарної підтримки маріупольців. Днями Фонд Ріната Ахметова, який є партнером проєкту, передав до центру першу партію сімейних наборів із засобами гігієни.
"Сьогодні ми отримали допомогу від Фонду Ріната Ахметова. Дуже вдячні нашим партнерам. Це дійсно та допомога, у якій є необхідність, адже більшість наших мешканців залишилися без нічого", — каже Ірина Коробка, керівниця центру підтримки переселенців "Я — Маріуполь".
До складу гігієнічних наборів увійшли засоби першої необхідності: зубні щітки та паста, туалетне мило, шампунь, гелі для душу та пральний порошок. Допомогу зможе отримати кожна сім'я, яка евакуювалась із Маріуполя. Незабаром набори зможуть отримати маріупольці в центрах у Дніпрі, Києві та Вінниці.
Допомога надається в рамках програми "Рінат Ахметов — Порятунок життів".
Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 11 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням.