"У мене все було зелене": прапороносець України на Олімпіаді відмовився від змагань у Сені і мешкає окремо від дружини
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
За кілька годин до початку чвертьфінального матчу Євро-2012 на "Донбас Арені" вболівальники, які з нетерпінням дали старту поєдинку між збірними Іспанії та Франції, поділилися враженнями від міста та турніру з представниками медіа-центру Донецька. У Парку кованих фігур охоче висловилися полтавці Світлана , Олександр і Антон. "Ми знали про Донецьку те, що тут є" Донбас Арена ", хокейний клуб" Донбас ", вугілля - розповіли вони. - Місто ваш дуже чистий, в ньому багато квітів ... У фіналі напевно зустрінуться збірні Іспанії і Німеччини ". Генрі (народився в Дніпропетровську і вже 25 роки живе в Чикаго): "О Донецьку я знаю, що тут є футбольна команда" Шахтар ", - говорить чиказький маркетолог. - Мені дуже сподобався цей парк і бульвар Пушкіна. Ви, жителі Донецька, дуже дружелюбні. А за кого вболіватиму? Звичайно ж, за іспанців! " Іспанські вболівальники Франк і Хуан: "Ми взагалі не знали про те, що є таке місто - Донецьк - говорить Франк. - Потім вже в карту подивилися, побачили, що це місто в Східній Європі. Пейзажі у вас чудові! І люди добрі! " Хав'єр, Франсіско і Емільєн, співробітники посольства Іспанії в Києві, сказали, що вони вражені красенем-стадіоном "Донбас Ареною". Експресивні французькі вболівальники влаштували в парку цілу фотосесію, охоче позуючи всім бажаючим. Метью, Ніколя, Жюльєн і Жослін тільки вранці приїхали в Донецьк і поки не особливо розібралися, де вони. "Нам багато говорили, що в Донецьку погано, але це не так, і ваші дівчата дуже гарні". Російські фанати також відпочивали в парку кованих фігур напередодні матчу. Олена, Бася і Мате з Москви зізналися, що в місті багато симпатичних хлопців і висловили комплімент пиву. Житель Мадрида Хуан Антоніо Новель: "Ми з задоволенням подивимося місто, зробимо кілька пам'ятних фото на тлі місцевих визначних пам'яток. Донецьк дуже красиве і мирний місто, мені цікаво побродити по ньому, поспілкуватися з жителями. Зізнаюся, мені дуже симпатичні українці - такі усміхнені, позитивні і дуже привітні люди! ".
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
ЗСУ мають отримувати все необхідне в умовах жорстких боїв і тиску ворога
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застави
90-тисячне угруповання готове до масштабної атаки, але і ЗСУ не сидять склавши руки
Тельці досягнуть успіху на роботі, а Дівам доведеться взяти на себе роль психолога
Returning to the right bank is an ambitious goal of the enemy
Drones made of foam and plywood are equipped with cameras and Ukrainian SIM cards