"У мене все було зелене": прапороносець України на Олімпіаді відмовився від змагань у Сені і мешкає окремо від дружини
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
З недавніх пір в Дніпропетровську стало на один незвичайний пам'ятник більше, адже вид обезголовленого Кобзаря не на жарт спантеличує не тільки приїжджих, а й багатьох місцевих жителів, довгий час не відвідували Монастирський острів. Стартувала у вересні цього року реконструкція відомого монумента Виникли труднощі може затягнутися на невизначений термін. У всякому разі, замовити Кобзарю належить в такому непрезентабельному вигляді. Про це пише Сегодня . "На жаль, по пам'ятнику Тарасу Шевченко, який був встановлений на Монастирському острові в 1958 році, не збереглося архівних креслень. Це викликало труднощі з проведенням експертизи, мета якої - встановити його реальний стан і підготувати проект реконструкції. Тому було прийнято рішення відпиляти частину пам'ятника в самій вузькій його частини ", - пояснила Вікторія Лукашова, голова Жовтневої райради Дніпропетровська. За її словами, завдяки такій процедурі фахівцям вдалося з'ясувати, що чавунна фігура Тараса Шевченка - не в найгіршому стані. Також експерти дізналися, що пам'ятник всередині до пояса залитий бетоном, а от постамент практично зруйнований і його необхідно повністю міняти. "Зараз експертиза техстану монумента триває. Тільки після її остаточних результатів буде розроблено проект реконструкції і почнеться сам ремонт пам'ятника ", - додала Вікторія Лукашова. Інформація про непридатність постаменту змусила фахівців повністю перерахувати кошторис. Якщо спочатку на проектні роботи та ремонт монумента в бюджеті 2011 року було закладено 1,5 млн грн., То тепер до цієї суми було додано ще цілий мільйон. Зауважимо, що сама ідея про реконструкцію пам'ятника Кобзарю зріла в умах міської влади вже кілька років. "Рішення про реконструкцію пам'ятника було прийнято ще в 2008 році, коли він перебував на балансі управління культури Дніпропетровської міськради. Тоді ж була замовлена ??експертиза технічного стану об'єкта. Після передачі пам'ятника на баланс управління ЖКГ Жовтневої райради ця робота була продовжена ", - розповіла голова райради.
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
ЗСУ мають отримувати все необхідне в умовах жорстких боїв і тиску ворога
Тельці досягнуть успіху на роботі, а Дівам доведеться взяти на себе роль психолога
Returning to the right bank is an ambitious goal of the enemy
Drones made of foam and plywood are equipped with cameras and Ukrainian SIM cards