Пугачова відповіла пропагандисту Соловйову на "лайно": луснути можна від злості та хамства
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Пугачова відповіла пропагандисту Соловйову на 'лайно': луснути можна від злості та хамства](https://i.obozrevatel.com/news/2022/9/1/filestoragetemp-2022-09-01t164811-949.jpg?size=1944x924)
Відомий російський пропагандист Володимир Соловйов накинувся на естрадну співачку Аллу Пугачову із образами після її повернення до РФ. Зокрема, кремлівський рупор обізвав Примадонну "лайном" та звинуватив у дріб'язковості, нібито вона приїхала на батьківщину через відсутність грошей. Артистка відповіла кривднику на його глузування.
Звернення до Соловйова співачка розмістила на особистій сторінці в Instagram. Пугачова була лаконічна і прямолінійна.
"Шкода Володю. Так і лопнути можна від злості і хамства", – написала вона.
Соловйов у своєму монолозі про Пугачову задів і її чоловіка, відомого пародиста Максима Галкіна, який з 24 лютого виступає проти війни в Україні та засуджує диктаторський режим Путіна.
"Ви навіщо все це лайно тягнете назад до Росії? Повернулася дехто Пугачова. Ніжкою відчиняє дверцята Rolls-Royce. Щоб нас знову повчати? Та народ відповів, що думає про неї. Хто взагалі вирішив, що якщо людина була колись великою, то її велич підтверджується мовчанням у найважливіші моменти в історії. Повернулась, щоб дітей до школи відправити? І не помітила, що чоловік ніс, і не сказала ні слова? Приїхала навіщо? Гроші закінчилися?" – видав одіозний пропагандист у одному з ефірів своєї авторської програми.
Нагадаємо, Примадонна повернулася до Москви з близнюками Лізою та Гаррі наприкінці серпня. Максим Галкін у цей час вирушив до Австралії. Там у нього, у Сіднеї та Мельбурні, заплановано благодійні концерти, частину зароблених коштів від яких він передає на допомогу Україні.
Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Галкін з'явився на концерті у Варшаві (Польща) у костюмі у державних кольорах України. Гуморист вибрав синій піджак та жовті штани.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!