Пісня "Квартал 95" розпалила суперечки в мережі: "Поверніться в реальність"
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Пісня 'Квартал 95' розпалила суперечки в мережі: 'Поверніться в реальність'](https://i.obozrevatel.com/news/2020/4/9/904204022270231350837812928714303125088494n.jpg?size=1944x924)
Під час нового концерту "Вечірній квартал" артисти виконали фінальну пісню "Совість не міняють на гречку", яка викликала бурхливі обговорення в мережі.
Відео виступу було опубліковано на офіційному YouTube-каналі "Квартал 95" (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).
Так, у пісні є такі рядки:
"З Польщі повернувся народ. І в країні населення зростає. І немає тривожних звісток, і покинутих немає більше дітей... І нема чого палити поминальні свічки. І совість ніхто не міняє на гречку... Повернувся Донбас, знову Крим український. І немає про що більше спілкуватися нам в Мінську..."
Втім, пісня викликала суперечки в коментарях. Деякі користувачі закликали акторів повернутися в реальність, інші ж, навпаки, подякували за композицію.
Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що "Квартал 95" висміяв народного депутата від "Слуги народу" Людмилу Марченко через дизайнерську маску, в якій вона нещодавно з'явилася у Верховній Раді, заявивши, що "це більше схоже на частину жіночої білизни".