Анна Трінчер презентувала відео на кавер треку KALUSH "Зорі"
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Трінчер і проєкт KALUSH представили нову версію пісні 'Зорі'](https://i.obozrevatel.com/news/2021/10/1/trincher2.jpg?size=1944x924)
Співачка, актриса та блогерка Анна Трінчер і проєкт KALUSH представили нову версію пісні "Зорі". За словами Анни, їй давно подобався цей трек і вона настільки часто його слухала, що, певно, саме цим привернула доленосну зустріч у своє життя.
"Я познайомилася з продюсером хлопців Іваном Клименком. Там ми з ними заочно й познайомилися. І от одного разу мені написав їхній фронтмен Олег Псюк із пропозицією зустрітися. Ми спілкувалися близько двох годин — і вирішили, що в майбутньому попрацюємо над дуетом. Щоправда, не в найближчі півроку: в нас дуже щільні графіки… Тому поки що вирішили заколабитися в соцмережах", – розповіла Анна Трінчер.
Символічно, що нове прочитання добре відомого хіта "Зорі" було представлено саме в Міжнародний день музики. Виконавці в такий спосіб вирішили на власному прикладі продемонструвати, що представники різних музичних напрямків можуть вільно експериментувати та проявлятися в новому для себе "світлі".