У Пхьончхані відкрилися зимові Паралімпійські ігри
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![У Пхьончхані відкрилися зимові Паралімпійські ігри](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
У південнокорейському Пхьончанхані відбулася офіційна церемонія відкриття Паралімпійських ігор. У змаганнях візьме участь 31 український спортсмен.У південнокорейському Пхьончанхані у п'ятницю, 9 березня, пройшла офіційна церемонія відкриття зимових Паралімпійських ігор. Президент Південної Кореї Мун Чже Ін на Олімпійському стадіоні, де відбувалися церемонії відкриття та закриття Олімпійських ігор у лютому, оголосив Паралімпіаду відкритою, повідомляє агенція dpa.
У Паралімпійских іграх візьмуть участь 567 атлетів із 49 країн світу, які змагатимуться за медалі у 80 дисциплінах. Ігри відбуватимуться до 18 березня.
Україну на Паралімпіаді представлятиме 31 спортсмен у трьох видах спорту, зазначає агентство "Українські новини". Українську збірну з початком змагань привітав президент України Петро Порошенко. "Вболіваємо і бажаємо успіхів!" - написав він на своїй сторінці в Twitter.
Росіяни - під нейтральним прапором
Російська паралімпійська збірна офіційно не була допущена до змагань через допінговий скандал. Ще в серпні 2016 року членство Паралімпійського комітету Росії в Міжнародному паралімпійському комітеті було призупинене.
Однак у нинішній Паралімпіаді візьмуть участь 30 російських спортсменів. Вони отримали ліцензії за залишковим принципом після того, як деякі національні олімпійські комітети відмовилися від участі в паралімпіаді в низці дисциплін. Росіяни виступлять під нейтральним прапором.