Корнійчук: Шкільні автобуси - це справа місцевих бюджетів
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Корнійчук: Шкільні автобуси - це справа місцевих бюджетів](https://i.obozrevatel.com/2010/10/16/397652_image_large.jpg?size=1944x924)
Лідер Української соціал-демократичної партії Євген Корнійчук поставив завдання перед кандидатами в депутати від УСДП, які беруть участь у місцевих виборах, реалізувати програму "Шкільний автобус" за рахунок місцевих бюджетів.
Про це він заявив під час зустрічі з партійним активом Волинської області у Луцьку.
"Програма" Шкільний автобус "була ініційована попередніми урядами, але не була реалізована, тому я вважаю, що місцева влада повинна продовжити її фінансування самостійно", - сказав Євген Корнійчук.
"За останні кілька років в Україні істотно скоротилася кількість сільських початкових шкіл, і діти змушені щодня долати 10-15 кілометрів самостійно. Зрештою це призводить до того, що взимку частина дітей в школи не ходить,", - зазначив лідер УСДП.
Українська соціал-демократична партія виступає за те, щоб податки залишалися на місцях, що дозволить місцевим органам влади більше коштів вкладати в розвиток соціальної інфраструктури - будівництво шкіл і лікарень.
Євген Корнійчук також додав, що в послугах шкільних автобусів потребують близько 260 тисяч дітей.
Програма "Шкільний автобус" була затверджена в 2003 році. Планувалося, що буде закуплено 209 автобусів на суму більше, ніж 500 мільйонів гривень. З них 255 мільйонів гривень мали виділити місцеві бюджети.