У Криму з'явилася коаліція "За волю народу!"
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![У Криму з'явилася коаліція 'За волю народу!'](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Ряд політичних і громадських організацій Криму об'єдналися в Кримську коаліцію "За волю народу!". Таке рішення було прийнято на установчому форумі коаліції, який пройшов у Сімферополі.
Делегати форуму обрали головою цього об'єднання голови правління заводу "Фіолент", керівника Кримської організації Української спілки промисловців і підприємців та місцевої організації Партії промисловців і підприємців України Олександра Баталина.
Його заступниками обрано керівник кримської організації Партії національно-економічного розвитку України Микола Барилюк і глава кримської організації Демократичної партії України Сергій Казаченко, повідомляє прес-служба ПППУ, передає "Інтерфакс".
Учасниками коаліції стали Молодіжний парламент АРК, Кримська організація Асоціації "Укрринок" Організація роботодавців Криму, Кримська організація Української спілки промисловців і підприємців, кримське представництво Міжнародної торгової палати, Кримська республіканська асоціація "Крим - XXI століття", Асоціація кримських караїмів "Кримкарайлар", Організація ветеранів педагогічної праці "Оптиміст".
Установчий з'їзд Всеукраїнської коаліції "За волю народу!" Пройшов у квітні в Києві. Коаліцію очолив перший віце-прем'єр України Анатолій Кінах.