Регіонали блокують "двері Литвина", БЮТ вже готується до бою
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Регіонали блокують 'двері Литвина', БЮТ вже готується до бою](https://i.obozrevatel.com/2010/2/3/348110_image_large.jpg?size=1944x924)
Після оголошення перерви далеко не всі депутати пішли із зали засідань. Регіонал Іван Попеску заблокував двома стільцями два входи в президію. Кілька регіоналів чергують біля трибуни, один сидить і "полуспіт" на місці спікера.
Бютівці зібралися невеличкою купкою і обговорюють щось, поглядаючи на регіоналів. Нагадаємо, вони обіцяли зробити все для неприйняття закону про вибори Президента в редакції регіоналів, в тому числі і битися з опонентами з метою захопити трибуну.