У Сумах пройшов перший Всеукраїнський конкурс юних журналістів
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![У Сумах пройшов перший Всеукраїнський конкурс юних журналістів](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Переможцями турніру стали школярі з Хмельницької області. Друге місце розділили команди з Чернівців та Івано-Франківська. Сумська команда "Нота бене" (з гімназії # 1) посіла третє місце.
Голова Сумської обласної організації Національної Спілки журналістів України Лідія Рижкова в відзначила, що конкурс юних журналістів в Сумській області проходить не вперше, та ініціативу педагогів Сум проводити Всеукраїнський турнір підтримали в Міністерстві освіти і науки України.
Серед членів журі - журналісти-практики, викладачі, керівники управлінь, пов'язаних з діяльністю преси. Протягом чотирьох днів команди молодих журналістів змагалися між собою в умінні збирати, опрацьовувати і поширювати інформацію. Крім того, цікавим для учасників турніру було знайомство з відомими журналістами, які проводили для школярів майстер-класи.
За кращі телерадіопрограми учасники фестивалю отримали спеціальні призи від обласної державної телерадіокомпанії.