Олесь Довгий повернувся до Київради
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Олесь Довгий повернувся до Київради](https://i.obozrevatel.com/2011/12/1/510695.jpg?size=1944x924)
Після тривалої відсутності екс-секретар Київської міської ради Олесь Довгий сьогодні з'явився у сесійній залі.
Своє багатомісячне відсутність Довгий пояснив журналістам роботою в Дніпровському районі. "Моя відсутність в Київраді - це зміна м'якого крісла секретаря на стільчик в моїй громадській приймальні. Це мій фактичний переїзд з Хрещатика на вулицю Ентузіастів. Перш ніж в країні з'явиться мажоритарна система і персональна відповідальність кожного депутата, я хочу на власному прикладі продемонструвати, як це потрібно робити. Сьогодні я тут тому, що до порядку денного включено п'ятнадцять питань, що стосуються Дніпровського району. А роботу саме в цьому районі я ставлю собі в обов'язки. Сьогодні там працюють п'ять громадських приймалень, де я веду особистий прийом громадян і намагаюся допомогти їм у вирішенні їх проблем ", - сказав Довгий.
Відповідаючи на питання про дорученої днями Президентом Віктором Януковичем перевірці генпрокуратурою рішень міської влади за останні роки, Довгий зазначив, що ховатися йому нема чого. "Перш за все, розпорядження голови держави повинні виконуватися, а не коментуватись. А якщо питання будуть адресовані особисто мені, то я обов'язково на них відповім ", - сказав Довгий.