Жителі Тернопільщини блокують підготовку сміттєзвалища
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Жителі Тернопільщини блокують підготовку сміттєзвалища](https://i.obozrevatel.com/2010/1/15/344708_image_large.jpg?size=1944x924)
На Тернопільщині жителі Миролюбівки заблокували роботу техніки, яка мала готувати виділену біля села ділянку для облаштування тимчасового сміттєзвалища .
Люди почали блокувати роботу в середу 13 січня, висловлюючи у такий спосіб свою незгоду з облаштуванням полігону твердих побутових відходів поруч із селом.
Під час зустрічі на місці конфлікту голови обласної ради Олексія Кайди з представниками громади села було прийнято рішення про призупинення на ділянці робіт працівниками ВАТ "Тернопільбуд" і проведення 18 січня зустріч громади з міським головою Тернополя Романом Заставним, як того вимагають жителі села.
У свою чергу, голова Тернопільської райради Василь Дідух під час зустрічі висловив переконання, що облаштування полігону твердих побутових відходів поруч з Миролюбівка проходить з грубим порушенням чинного законодавства.
"Оскільки це питання знаходиться на розгляді в судах, дані будівельні роботи взагалі не повинні були проводитися",-цитує Дідуха УНІАН.
Читайте по темі:
У Тернополі придумали, як вирішити проблему зі сміттям
На Тернопільщині знову перекрили дорогу на сміттєзвалище
Тернопіль може перетворитися на сміттєзвалище