"У мене все було зелене": прапороносець України на Олімпіаді відмовився від змагань у Сені і мешкає окремо від дружини
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
Сьогодні представники Партії зелених України (ПЗУ) передали до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації партії для участі у виборах до Верховної Ради України, які пройдуть 26 березня 2006 року. Потрібно відзначити, що процедура передачі документів була досить незвичайною: до воріт Центрвиборчкому на конях під'їхали п'ять зелених Дідів Морозів, серед яких був і лідер ПЗУ Віталій Кононов. Поява Дідів Морозів супроводжувалося радісними оваціями і оплесками близько 200 прихильників партії, що стояли в зелених куртках і з зеленими прапорами в руках. Документи в ЦВК представники партії передали в невеликому зеленому ящику. Сам же Віталій Кононов висловив думку, що проблем з документами у ПЗУ не буде, "втім, як і з виборами теж". Пояснив він це тим, що сьогодні рейтинг зелених стрімко зростає. "Нам це приємно, ми щасливі", - зазначив Віталій Кононов. Поява ж представників ПЗУ на конях, він пояснив так: "Це екологічний вид транспорту. Ми хотіли згадати давно забуті традиції і показати, що вони ще існують". Звертаючись до громадян України, Віталій Кононов побажав їм "бути самими собою і зробити свій особистий вибір ". На запитання, який подарунок зелені хотіли б отримати на Новий рік, лідер ПЗУ зазначив: "Перемогу!" Як повідомив кореспондент Діловий Тижня з ЦВК, в ці хвилини Центральна виборча комісія вже приступила до розгляду документів Партії зелених України. За законом, у шестиденний термін члени ЦВК зобов'язані їх розглянути і дати висновок про реєстрацію. Нагадаємо, що до списку кандидатів у народні депутати України включено 95 претендентів. До складу першої десятки увійшли лідер партії Віталій Кононов, філолог Тетяна Кондратюк, член Політради ПЗУ Сергій Курикін, журналіст Марина Бондаренко, радіофізик Олег Шевчук, історик Людмила Задорецька, журналіст В'ячеслав Потапенко, математик Ірина Лютикова, інженер Дмитро Третьяков, економіст Олена Ставицька. "Деловая Тиждень "
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
ЗСУ мають отримувати все необхідне в умовах жорстких боїв і тиску ворога
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застави
90-тисячне угруповання готове до масштабної атаки, але і ЗСУ не сидять склавши руки
Тельці досягнуть успіху на роботі, а Дівам доведеться взяти на себе роль психолога
Returning to the right bank is an ambitious goal of the enemy
Drones made of foam and plywood are equipped with cameras and Ukrainian SIM cards