"Сумиобленерго" теж просять Президента допомоги
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
!['Сумиобленерго' теж просять Президента допомоги](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Працівники енергопостачальної компанії ВАТ "Сумиобленерго" заявляють про наявність інформації про підготовку силового захоплення адміністративного корпусу компанії і просять Президента допомогти у вирішенні конфліктів навколо обленерго. Про це УНІАН повідомили в прес-службі компанії.
У листі працівників компанії до Президента йдеться: "Ще раз закликаємо Вас дати розпорядження відповідним інстанціям щодо забезпечення правопорядку і конституційних умов діяльності енергокомпаній, а також здійснити заходи для перенесення епіцентру з'ясування відносин між акціонерами з території енергопостачальної компанії в зал суду ".
При цьому в компанії висловлюють впевненість, що ініціаторами попередніх силових захоплень обласних енергокомпаній є бізнесмен Костянтин Григоришин і екс-секретар РНБО України Петро ПОРОШЕНКО.
"Шановний Віктор Андрійович! Ми в черговий раз звертаємося до Вас з єдиним проханням захистити наше конституційне право на працю! Ви як гарант Конституції в силі поставити крапку протиправним діям, спрямованим, насамперед, на підрив Вашого авторитету, економіки і безпеки держави. Вимагаємо від Вас забезпечити захист від силового тиску на бізнес та незаконних дій з боку осіб, які прикриваються російським громадянством, забезпечити невтручання будь-яких акціонерів і сторонніх осіб у господарську діяльність електропостачальних підприємств ", наголошується в листі до Президента.
Як повідомляв УНІАН, 22 лютого 2006 року невідомі із застосуванням грубої сили намагалися захопити ВАТ "ЕК" Чернігівобленерго ". У лютому 2005 року були аналогічні спроби захопити силовим методом ВАТ "Полтаваобленерго" і "Прикарпаттяобленерго".
Сьогодні подібні звернення главі державі направили "Тернопільобленерго", "Полтаваобленерго" і "Прикарпаттяобленерго".