Під стінами ЦВК демонстранти розбили наметове містечко
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Під стінами ЦВК демонстранти розбили наметове містечко](https://i.obozrevatel.com/2010/1/17/344831_image_large.jpg?size=1944x924)
В даний момент, 17 січня 2010 року в 17:15, проходить мирна акція під стінами ЦВК на підтримку чесних і справедливих виборів. 50 наметів синього кольору без будь-яких логотипів розбили мітингувальники біля ЦВК . До наметів привозять генератори обігріву та продукти харчування. Серед демонстрантів були помічені депутати від Партії Регіонів Ельбрус Тадеєв та Іван Мирний. Вони заявили спеціальному кореспондентові "Оглядача" Тетяні Побережної, що будуть знаходиться в наметовому містечку доти, поки не переконаються в чесності та прозорості виборчого процесу.
В даний момент перед ЦВК монтується сцена , вночі на ній буде налаштовуватися звук.