На Тернопільщині мером стала "нашоукраїнка"
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![На Тернопільщині мером стала 'нашоукраїнка'](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
У місті Скалаті Підволочиського району Тернопільської області за попередніми даними місцевої виборчої комісії мером стала представниця НСНУ Наталія Станьковская, яка і раніше займала цю посаду.
Під час попереднього скликання, а якщо точнеее, то в червні 2005 року, проти Наталії Станьковской було порушено кримінальну справу. Вона була затримана при отриманні хабара розміром в 300 доларів від місцевого підприємця. Хабар їй давалася для дозволу на встановлення торгового ларька.
Як повідомляв прокурор Тернопільської області Юрій Голуб на прес-конференції, що відбулася ще на початку лютого цього року, до кримінальної відповідальності мера Скалата не вдалося залучити через її депутатської недоторканності, а тому головна вимога до народу - виходити на вулиці ".