"У мене все було зелене": прапороносець України на Олімпіаді відмовився від змагань у Сені і мешкає окремо від дружини
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
Основна фаза евакуації українців з Лівії завершена. Про це повідомляють в Міністерве закордонних справ України. "Міністерство закордонних справ України переконане в тому, що незважаючи на деяке затишшя в політичному протистоянні в Лівії, ризик здоров'ю українців, що знаходяться в цій країні, нікуди не зник. У зв'язку з цим ми як і раніше вживаємо всіх заходів з евакуації наших громадян, однак основна фаза цього процесу вже завершена ", - повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин. За даними посольства України в Лівії, кількість українців, охочих покинути цю країну, звелося до одиниць, і вони будуть евакуйовані або українським транспортним засобом, або за допомогою інших держав. Волошин нагадав, що в цілому зусиллями Києва було евакуйовано близько 200 українців, залишилося в цій країні приблизно кілька сотень наших співвітчизників. "А якщо говорити про загальну кількість громадян України в Лівії на момент початку протистояння, то реально цифра 2,5-3 тис. виявилася перебільшеною", - сказав він. Представник МЗС додав, що посольство України в Лівії продовжує працювати в посиленому режимі і в Найближчим часом його кадровий склад буде ще більше посилений, пише Інтерфакс .
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
ЗСУ мають отримувати все необхідне в умовах жорстких боїв і тиску ворога
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застави
90-тисячне угруповання готове до масштабної атаки, але і ЗСУ не сидять склавши руки
Тельці досягнуть успіху на роботі, а Дівам доведеться взяти на себе роль психолога
Пліснява сильно погіршує якість прання, тому з нею важливо боротись
Returning to the right bank is an ambitious goal of the enemy
Drones made of foam and plywood are equipped with cameras and Ukrainian SIM cards