Ющенко працевлаштував Рибачука
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Ющенко працевлаштував Рибачука](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Президент України Віктор Ющенко змінів склади наглядових рад відкритого АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "Державний ощадний банк України" та відкритого АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "Державний експортно-імпортний банк України".
Текст відповідного указу Президента від 4 грудня 2006 року розміщеній на Офіційному сайті | Статистика Глави держави.
Ющенко Затвердий членом наглядових рад "Ощадбанку" та "Ексімбанка" Радника Президента України Олега Рибачука.
Окрім нього до Наглядової ради "Ощадбанку" увійшлі Ян Берназюк, Богдан Буц, Роман Жуковський, Ігор Пукшин, Володимир Шандра. У наглядово раду "Ексімбанка" прізначені Ян Берназюк, Роман Жуковський, Володимир Шандра, Андрій Пишний.