Київська міліція дружно поїхала на курорт
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Київська міліція дружно поїхала на курорт](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
У Криму з Києва направлено 500 військовослужбовців внутрішніх військ для забезпечення громадського порядку під час курортного сезону.
Про це УНІАН повідомили у Департаменті зв'язків з громадськістю МВС України.
Військовослужбовці внутрішніх військ забезпечуватимуть громадський порядок у містах Алушта, Євпаторія, Саки, Бахчисарай, Ялта, Алупка, Гаспра і Гурзуф, селищах Чорноморське і Роздольне. Водночас, в Одеську область направлено 216 осіб, які несуть службу в місті Одеса, Білгород-Дністровському районі, селищах Кароліно-Бугаз і Затока.
З метою забезпечення охорони громадського порядку в місцях масового відпочинку громадян міліцією проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання, зокрема, операція "Берег", здійснюються перевірки дотримання паспортних правил.
Для забезпечення правопорядку в м. Бахчисарай туди додатково направлено 40 працівників "Беркута" з Миколаївської та Херсонської областей.