На Закарпатті вважають, що їм належить три офіційні мови
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![На Закарпатті вважають, що їм належить три офіційні мови](https://i.obozrevatel.com/2011/8/31/892839.jpg?size=1944x924)
Глава Народної ради русинів Закарпаття та депутат обласної ради від "Єдиного центру" Євген Жупан вважає, що на Закарпатті має бути три офіційні мови: українська, угорська та русинська. Таку думку він висловив, коментуючи новий законопроект регіоналів Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка про засади державної мовної політики.
На думку Жупана, це не викличе жодних проблем у державному управлінні. "Закарпаття пам'ятає, коли на урядових документах друкували чеським шрифтом і русинською мовою. Ніяких проблем не було. І зараз не буде ", - сказав він.
"Чиновники повинні будуть знати регіональні мови областей, куди їх призначили. Проблем з трьома офіційними мовами на Закарпатті не буде, переживемо ", - упевнений Жупан.