Горілка "Хортиця": сто медалей за якість
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Горілка 'Хортиця': сто медалей за якість](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
За підсумками 2006 року, продукція ЛГЗ "Хортиця" завоювала рекордну кількість нагород на найбільших дегустаційних конкурсах. Сто медалей "За якість", два Гран-прі та "Золоту зірку якості" принесли заводу престижні міжнародні виставки.
Усього в активі ЛВЗ "Хортиця" близько 200 медалей і дипломів, що підтверджують абсолютну якість продукції заводу. Втім, зупинятися на досягнутому підприємство не збирається. Адже регулярні перемоги на міжнародних дегустаційних конкурсах підтверджують статус лідера алкогольної галузі.
Тільки той продукт, який отримав вищу оцінку професійних дегустаторів, може називатися якісним алкоголем. Саме на закритих дегустаціях, в яких бере участь продукція світових лідерів, визначається по-справжньому кращий алкоголь. Високопрофесійна дегустаційна комісія оцінює напої, не знаючи, продукція якого саме бренду знаходиться в келиху, тільки наосліп.
Нагадаємо, що ЛГЗ "Хортиця" є найсучаснішим і високотехнологічним підприємством галузі.