Дніпропетровські діти їдуть за кордон
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Дніпропетровські діти їдуть за кордон](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Зросло також кількість дітей, усиновлених українцями, передає "Німецька хвиля" .
В обласній службі зі справ неповнолітніх збільшення випадків усиновлення сиріт як українцями, так і іноземцями пов'язують із зміною пріоритетів у роботі в цій сфері. Якщо кілька років тому головна увага приділялася поліпшенню умов в дитбудинках та інтернатах, то тепер це розвиток сімейних форм виховання, як сімейні дитбудинки та прийомні сім'ї, а також пошук та робота з потенційними усиновителями, розповідає головний спеціаліст служби Валентина Сьоміна.
Оскільки в області ще не було випадків невдалого усиновлення дітей іноземцями, то цього року квоту збільшили. Пошуком і вивченням потенційних усиновителів за кордону займається відповідна соціальна служба, якій допомагають волонтерські організації та правоохоронці. Навіть після усиновлення контакт з цими сім'ями не припиняється. Щодо українських сімей, то відтепер крім оформлення документів вони обов'язково повинні пройти курси з підготовки до виховання усиновленої дитини. Працює також спеціальна патронажна служба, де у разі необхідності батьки можуть отримати консультації та допомогу.