Баба Параска очолила народне віче
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Баба Параска очолила народне віче](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Про це повідомляє Главред . Зокрема, мова йде про скасування політреформи, скасування діяльності КПУ і про створення демократичної коаліції у складі БЮТ і НУНС.
Колону очолила Параска Василівна Королюк, активна учасниця помаранчевої революції і наступних політичних подій в країні. Напередодні президентських виборів 2004 роки вона багато подорожувала по селах центральної та південної України з агітацією за кандидата в Президенти України Віктора Ющенка. За активність під час революції Параска Королюк нагороджена знаком "Гвардія революції" і орденом княгині Ольги III ступеня.
Як повідомляють Подробиці , сьогодні День Свободи на Майдані Незалежності в Києві святкують близько 300 осіб. Серед них - представники громадських організацій "Я - Киянин", Всеукраїнська організація "Коаліція учасників Помаранчевої революції", "Патріот", "Захисник Батьківщини", "УНА-УНСО", "Української партії", "Європейської партії".