Голосування української діаспори в другому турі
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Голосування української діаспори в другому турі](https://i.obozrevatel.com/2010/2/9/349623_image_large.jpg?size=1944x924)
Блогер Олександр Кірєєв надав карту, на якій позначено, як голосувала за Президента України в другому турі виборів українська діаспора.
Тимошенко до своєї перемоги в Європі додала і націоналістичну діаспору в США і Канаді, яка в першому турі голосувала за Ющенка. Янукович, як і в першому турі , впевнено переміг у всіх республіках колишнього СРСР, крім Грузії (!), в православних країнах на Балканах , в Ізраїлі і в більшості ісламських країн. Але в Азії, Африці та Латинській Америці - це вже голосують не діаспори, а, як правило, посольські працівники, а їх небагато, тому результати там далеко не завжди мають потребу в якомусь особливому поясненні. Ще цікаво, що Янукович переміг у всіх соціалістичних країнах: Китаї, В'єтнамі та на Кубі, пише Кірєєв у своєму щоденнику.