У Чернігові побили журналіста, який їхав на роботу
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![У Чернігові побили журналіста, який їхав на роботу](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
У ніч з 8 на 9 лютого в Чернігові був побитий голова секретаріату Української студентської спілки, голова Новозаводської районної у м. Чернігові організації УНП Олександр Ясенчук.
Близько 3-ї години ночі Ясенчук вийшов з будинку на нічне чергування в чернігівську газету "Сіверщина" разом з дівчиною. Біля під'їзду будинку на них напали троє молодиків, викрикуючи на адресу потерпілих антиукраїнські гасла. Поки двоє з них тримали дівчину, третій повалив на землю Олександра і почав бити ногами по голові, повідомляє УНІАН .
Ясенчук веде журналістське розслідування ситуації навколо Катерининської церкви в Чернігові - за розпорядженням Чернігівської облдержадміністрації вона передана в користування громаді УПЦ Київського патріархату, і це рішення залишили в силі судові інстанції, що розглядають дане питання. "Проте тривалий час через агресивну позицію представників політичних сил - прихильників УПЦ Московського патріархату рішення залишається невиконаним", відзначили в прес-службі УНП.
Напередодні інциденту Ясенчук був призначений відповідальним за безпеку в наметовому містечку, який, як і було заплановано, встановлений сьогодні, 12 лютого, неподалік від Катерининської церкви, в рамках інформаційної акції Київського патріархату про ситуацію навколо церкви.
Голова УСС Станіслав Кученко, Олександр Ясенчук, після проведення судмедекспертизи, подав відповідні заяви до Новозаводського райвідділу МВС України та до прокуратури Чернігова.