СЬОГОДНІ Нарешті ВСТАНОВИВ, хто є мером Кіровограда
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![СЬОГОДНІ Нарешті ВСТАНОВИВ, хто є мером Кіровограда](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Кіровоград вже около року залішається без міра. СЬОГОДНІ сесія міськраді мала привести до присяги Переможця повторних віборів міського голови - Володимира Пузакова. Однак Засідання НЕ відбулося - через відсутність кворуму, сообщает "5 канал" .
На Засідання міськраді НЕ Прийшли депутати від Фракції БЮТ та Нашої України. Володимир Пузаков заявивши, что спробує з ними домовитись, щоб Засідання всі ж відбулося.
Тервіборчком назвавши Пузакова Переможця віборів позбав СЬОГОДНІ Вночі.
Нагадаємо, до того ТВК двічі НЕ візнавала результаті повторного віборів, переможцям якіх и є Пузаков, дійснімі. Причина пролягав в тому, что имя его конкурента на вибори, Який ВИБУВ з перегонів, Вчасно НЕ вікреслілі з бюлетенів .
Про скандал вокруг віборів міра Кіровограда читайте тут:
Кіровоградський беспредел: Ківалов відпочиває
Вітренко не вдалося стати мером Чернігова