В Україну прибув з візитом творець автомата Калашникова
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![В Україну прибув з візитом творець автомата Калашникова](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Вчора полтавці зустрічали свого почесного гостя, знаменитого конструктора стрілецької зброї Михайла Тимофійовича Калашникова.
85-річний зброяр, головний конструктор концерну "ІЖМАШ", президент Союзу російських зброярів, консультант генерального директора "Рособоронекспорту", ??генерал-лейтенант, двічі Герой Соціалістичної праці та лауреат Державних премій приїхав на Полтавщину, щоб взяти участь у відкритті традиційного щорічного свята в Диканському районі "Пісні Бузкова гаю". Запросив і супроводжує в поїздці легендарного конструктора Микола Швець - уродженець Полтавської області, полковник запасу російської армії, помічник генерального директора "Рособоронекспорт".
Планом перебування М.Т. Калашникова в Полтавській області передбачено зустрічі з полтавчанами, поїздки по історичних місцях в Шишацькому та Диканському районах, проживання в одному з санаторіїв Миргорода. Вчора легендарний зброяр зустрівся з губернатором Полтавщини Степаном Бульбою та іншими керівниками облдержадміністрації. Перебування М. Т. Калашникова в області планується до 15 травня, після чого він поїде до Києва.