KiRA MAZUR виступила в рамках Ukrainian Fashion Week в Києві
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![KiRA MAZUR виступила в рамках Ukrainian Fashion Week в Києві](https://i.obozrevatel.com/2019/2/4/111.jpg?size=1944x924)
На Українському тижні моди креативний дизайнер Олена Олійник презентувала нову капсульну колекцію для бренду ao2, присвячену ідеї особистої унікальності людини. Невід'ємною частиною її інсталяції став виступ учасниці Національного відбору конкурсу "Євробачення-2019", співачки KiRA MAZUR.
"Чому саме KiRA MAZUR? Вона дуже самобутня! А я не створюю звичайних показів і презентацій. Для мене дуже важливо створити те, що зачепить струни душі, тому артист повинен був бути справжнім, унікальним, здатним пропустити у глядачів колонію" мурашок". Крім того, я вже кілька років створюю образи для KiRA, мені дуже подобається її творчість, то, як вона це робить, і те, як вона качає ", - коментує Олійник.
Читайте: У Києві стартував Ukrainian Fashion Week: що показали
Вихід KiRA MAZUR не анонсований і співачка просто почала співати прямо в залі для глядачів. Такий перформанс був задумкою дизайнера.
"Ми вирішили зробити з мене дивну дівчинку, - сміється виконавиця. - Олена одягає мене вже не один рік, мені дуже подобаються її костюми. Я вважаю, що мода - це не зовсім те, за чим треба бігти. Тобто, мода - ніщо , а стиль - все ".
До речі, зовсім нещодавно пройшли зйомки lyric-video на пісню "дихати", з якої KiRA 16 лютого виступить у другому півфіналі Нацвідбору "Євробачення-2019". Режисером відео став модний український кліпмейкер Радислав Лукін.