Буш в Німеччині повеселився з карапузами
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Буш в Німеччині повеселився з карапузами](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Канцлер Німеччини Ангела Меркель під час візиту до ФРН президента США Дорджа Буша вивезла свого американського колегу в село. Для глави Білого дому заздалегідь застрелили кабанчика, оленя і диких качок, а також зібрали за столом ретельно обраних гостей з числа політиків, діячів культури і мистецтва.
"Дорогому гостю" так сподобався пікнік у зразково-показовому німецькому селі, що він розвеселився, відібрав у диригента місцевого оркестру паличку і почав їй розмахувати не в такт мелодії. Поспілкувався Буш і з місцевою дітворою: деяким німецьким карапузам пощастило забратися на руки до заморського дядька і навіть трошки його налякати. Після барбекю канцлерська чета проводила президентську пару до вертольота. Задоволені Буші відбули до готелю, з якого вранці в п'ятницю вирушили до Санкт-Петербурга, на саміт "вісімки".