Участь у мітингах коштувало Собчак кар'єри
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Участь у мітингах коштувало Собчак кар'єри](https://i.obozrevatel.com/2012/5/18/535949.jpg?size=1944x924)
Відома російська телеведуча Ксенія Собчак заявила, що після того, як вона почала відкрито висловлювати свою політичну позицію, вона втратила "практично всі".
В інтерв'ю виданню Slon , Собчак розповіла, що за участь у мітингах вона поплатилася своєю кар'єрів.
"У мене є професія, я журналіст, і я втратила всі можливості працювати за професією, - підкреслила Собчак.
За словами Собчак, її знімають з уже запланованих заходів і закривають її телепроекти. Зокрема, вона згадала про те, що її викреслили зі списку провідних "Юрмали".
"Доходить до маразму: на" Першому каналі "мене вирізали навіть з" Мульта особистості ", вирізали мій мультяшний персонаж", - заявила Собчак.
На запитання журналіста, що може змусити її перестати брати участь у політичній діяльності, Собчак нагадала про свою відсутність на "Марш мільйонів" 6 травня. Тоді побоюючись провокацій, телеведуча прийняла рішення не йти на мітинг.
"Я категорично проти насильства з будь-якого боку, все-таки недарма я багато років вивчала буддійську філософію. Звичайно, я не можу загадувати вперед, можливо, через рік ситуація так зміниться, що я сама буду виступати за радикалізацію протесту, я не можу нічого прогнозувати, але я впевнена, що насильство ніколи не призводить ні до чого конструктивного ", - заявила вона.
Разом з тим, Собчак зазначила, що зараз вже не знаєш чого чекати. Після недавніх подій в Москві вона дійшла висновку, що безпечно гуляти можна тільки в компанії Бориса Акуніна. "Я чесно можу сказати: чим далі, тим менше я бачу можливостей для позитивного сценарію", - заявила Собчак.
Як повідомлялося раніше, сьогодні світовий суд Пресненського району Москви про штрафував на 1 тисячу рублів Ксенію Собчак за звинуваченням у порушенні порядку проведення мітингу під час "народних гулянь" на Нікітському бульварі.
Дивіться також музичне звернення у стилі хіп-хоп до Володимира Путіна , яке Собчак записала разом з жрналістом Леонідом Парфьоновим і популярним інтернет-музикантом Василем Обломовим.