Рік, що став переломним для світу

Рік, що став переломним для світу

Щоб там не було позаду, дивитися варто тільки вперед. Яких би цікавих, цінних, емоційних історій не траплялося. Але краще за все – бути просто в моменті й пливти за ним. Тоді тих самих історій буде більше, просто на просто. І всього іншого. От це чи не найбільше зрозумів.

Видео дня

Рік, що став переломним для світу

Через 20 днів буде рік, як вирушив мандрувати. Рік, що став переломним для світу. Бо я почав ним цікавитися. З такого собі незвичного для свого колишнього лайфстайлу ракурсу. І для мене – бо світ мене зацікавив. І - як мало я знав про нього. Тай що я там знав – книги, телебачення, інтернет не дають відчути на дотик цю його багатогранність, різноманітність, цікавість, надзвичайність, доброту і суровість, щедрість, захист і любов.

Рік, що став переломним для світу

І так – для кожного він свій. У кожного своє його сприйняття. І в кожного це сприйняття формувалось під певними його життєвими обставинами. І в цьому є інтерес до людей. Бо в кожного своя дорога. В якийсь момент ці дороги можуть перетнутися. Так от – зовсім несподівано. І не на довго. Але так, щоб з користю. І глибоко в душу. А після зустрічі – оп, і все, а ти вже не такий, як був. Просто став більше помічати.

Рік, що став переломним для світу

Два місяці провів в Індонезії – п’ять тижнів на Балі та три на островах Суматра та Ява. Скоро стане зрозуміло, що далі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...