newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Федерация баскетбола Украины обратилась с заявлением к клубам-должникам

9,9 т.
ФБУ

Федерация баскетбола Украины выразила обеспокоенность беспринципным подходом к формированию бюджета некоторых клубов в новом сезоне. Это ставит под угрозу сроки проведения чемпионата Украины 2016-2017 годов и под сомнение существование самих клубов-должников.

Читайте: Стал известен формат чемпионата и Кубка Украины по баскетболу

Приводим текст заявления на языке оригинала:

ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ БАСКЕТБОЛУ УКРАЇНИ Відповідно до своїх Статутних завдань та положень Закону України "Про фізичну культуру і спорт", Федерація баскетболу разом з Міністерством молоді та спорту України продовжують вживати заходів по виконанню Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів по забезпеченню проведення Чемпіонату України з баскетболу серед учнівських, студентських, юнацьких, професійних команд та забезпечувати участь національних збірних команд у міжнародних змаганнях.

Поряд з цим, Федерація змушена звернути увагу керівників баскетбольних клубів та спортивних функціонерів, що опікуються розвитком спорту і баскетболом зокрема, на відсутність дієвих і цілеспрямованих заходів з погашення фінансової заборгованості перед гравцями, тренерами та іншими фахівцями, які були задіяні у спортивних змаганнях минулих років. Безпринципний підхід до формування бюджету деяких баскетбольних клубів ставить під загрозу строки проведення Чемпіонату України 2016-2017 р.р. та під сумнів існування самих клубів. Як правило, сумнівні фінансові гарантії призводять до невиконання умов контрактів, невдоволення спортсменів та невиправданий їх відтік на заробітки у закордонні баскетбольні клуби, а в підсумку і до штрафних санкцій ФІБА та ФБУ по відношенню до клубів.

Федерація баскетболу України сподівається, що у період що залишився до початку Чемпіонату України, керівники баскетбольних клубів проведуть необхідну роботу по залученню спонсорів та меценатів для забезпечення фінансової стабільності клубів та у встановлені Регламентом і Правилами проведення Чемпіонату строки забезпечать подачу до ФБУ необхідних документів та фінансових гарантій їх участі у Чемпіонаті. Президент Федерації баскетболу України М.Ю. Бродський