newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Остап Дроздов
Остап Дроздов
Журналіст

Блог | Якщо закон дурний і несправедливий - його треба мати в одному місці

Якщо закон дурний і несправедливий - його треба мати в одному місці

Держава – для людини, а не людина для держави. Якщо закон дурний і несправедливий, його треба всіляко обходити і мати в одному місці. Тому я повністю на боці євробляхерів і дуже незадоволений їхньою миролюбивістю. Ми – країна тотальної зневаги до закону і права. Проте це не тому, що люди в нас такі безкультурні, а тому що вся правова система є злоякісною. Як можна взагалі платити ті дебільні податки? Звісно, кожна нормальна людина знайде десять можливостей їх оминути. Більше того, я навіть закликаю обманювати державу, адже держава базується на повсюдному обмані громадянина. Так їй і треба. І всі ці патріотичні промови мене взагалі не обходять. Коли всі великі патріоти й політики почнуть жити по закону – тоді й поговоримо.

Видео дня

Читайте: Евробляхеры обошли закон за счет честных налогоплательщиков

Я прихильник лібертаріанського концепту, який проповідує мінімум державного апарату в житті людини. Держава, яка тебе нагинає, обкрадає, не обслуговує, не захищає – така держава не має ніякої цінності. Її можна і треба нагинати, і в такий спосіб – підпрорядковувати собі. Тому євробляхери все роблять правильно. Розуміючи, що система базуєтьсся на абсурді (ну не може той сам автомобіль коштувати в нас утричі дорожче, ніж за кордоном) – євробляхери своєю абсолютно обгрунтованою непокорою перед абсурдним законом створюють паралельну реальність, яка рано чи пізно мусить легалізуватися у вигляді вже справедливішого й розумнішого закону. Саме так створюються держави – через нову якісну реальність, яку створює суспільство. Я би казав іти далі.

Читайте: Як євробляхери проти системи повставали

Метод солідарного бойкоту державних правил (якщо вони шкідливі й несправедливі) – дієвий метод. Наприклад: допоки в країні не буде поміняне виборче законодавство – доти суспільство повинно солідарно бойкотувати вибори. Допоки в країні не зміниться драконівська система оподаткування – доти середній і малий бізнес повинен бойкотувати поповнення бюджету. І так у всіх ключових сферах, де держава переходить межу здорового глузду.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...