Як "зомбують" дітей на окупованому Донбасі

Як 'зомбують' дітей на окупованому Донбасі

Коротко про методику зомбування.

З деяких шкіл Донбасу відмінників відправили в росію "на відпочинок". Типове показове дійство. Їх заселили в нормальні санаторії, відвезли в москву на екскурсію, створили ілюзію відкритості та доброзичливості. На кожному кроці, звісно, говорили, що "від України вони б такого не дочекались ніколи". Тепер діти розповідають однокласникам, знайомим, яка "чудова росія", як там все гарно/зручно/красиво.

Видео дня

Спиратись на пенсіонерів, які вірять в радянські ціни, й на тих, хто чекає російських зарплат або прагне поїхати на заробітки в РФ, окупанти, безумовно, продовжать, але їм потрібна перспектива.

А діти для росії - "зручний матеріал". Варто згадати "Молоду гвардію" , "Наших", форуми на Селігере, РФ вже звикла вбивати логіку та здоровий глузд у молоді.

Звісно, відсоток тих, кому на практиці покажуть, що "росія - це рай", не дуже високий, але це страшно. В школах й так вже висять портрети путіна, захарченка, плотницького, й дуже не хочеться, щоб образи цих потвор безповоротно проросли в дитячих серцях. Й невимовно шкода, що до звільнення окупованих міст з цим зробити нічого не можна

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...