УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Як же ви задовбали!

Як же ви задовбали!

Коли в революційній стратегії щось пішло не так.

1. Минулого тижня марш за імпічмент закінчився блокадою магазину Рошен із мамками з дітьми. Цього тижня — захоплювали Жовтневий палац під час аншлагового концерту під виглядом "комнату для жен революционеров".

2. Виправдовування про кімнату абсолютно тупі після того, як всі побачили пентхаус за 6000 доларів, а протестувальники біля Ради застяли туалет в готелі "Київ", а ще там щодня по 13 УДОшників (!!!) на комітетських поверхах, хоча раніше було лише двоє внизу.

3. Страшно задовбало калькування усіх знаменних дат і подій революції 2013-2014. Акції 10 грудня, марші 30 листопада... Із штурмом Жовтневого промахнулися. Можна знайти кадри 19 лютого 2014, як його штурмував Беркут і ВВ. До цього три місяці заклад став притулком для мітингувальників і був на межі банкрутства. Зараз у Жовтневому розклад концертів на півроку вперед.

Читайте: Почему бы Саакашвили не потребовать забрать его в Грузию?

4. Завели два кримінальні провадження. На жаль, вони так же будуть без уваги, як і прориви кордону та стрибки на даху із СБУ. Це гратиме і проти сил Саакашвілі і проти влада, яка не здатна вирішити проблему приручених гастролерів.

5. У Саакашвілі багацько прихильників: наївних, агресивних і пихатих. Але кожен штурм і блокада об’єкту, які не мають жодного стосунку до влади і бариг — грають виключно проти нього. І знову ж таки. Штурми концертів і кондитерських під "плине кача" і чорно-червоні прапори це феєричний пи*дець. Певно, Михеілу варто уже відправлятись в Тбілісі і розбиратися там із концертними залами та хачапурними.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...