Все заради піару, або Бидло і зараз стерпить

Все заради піару, або Бидло і зараз стерпить

"Заради піару валите все!" - так приблизно і наш голова Шульган каже. Дуже швидко вчиться у колеги із сусіднього села! Але у того вже колосальний досвід управління громадою, а наш всього лиш два роки назад "торкнувся губами до корита". Але зараз, відчувши свіжу кров, намагається, як вампір, висмоктати душу із наших сіл. Ті клаптики землі, що залишилися після 26 років земельного грабування самих же себе, є велике бажання віддати під багатоповерхову забудову, аби зірвати реальний куш!

А громада - це бидло! Бидло, котре століттями терпіло наругу над собою, котре не вилазило із-за столів, ліжок та сортирів задля задоволення своїх первинних потреб. "Бидло і зараз стерпить, а "Мелеус" будувати все рівно буде!" - приблизно така фраза прозвучала на останній (знову позачерговій сесії), коли в "Різному" прийняли рішення про виділення землі для будівництва очисних споруд для села. Формулювання та саме рішення знову голосували в "Різному"! Голосували без підготовки, бо члени громади із 8-ми (!!!) сумлінних громадян написали звернення із проханням побудувати для них очисні споруди, бо їм "смердить і вони непритомніють"!

Видео дня

Шановні депутати, невже ви такі недолугі, що не розумієте куди вас тягнуть Шульган із Пекарським? Невже ви не розумієте, що вони всілякими правдами та неправдами готують підґрунтя для багатоповерхової забудови? Запитайте Шульгана чому до сих пір немає офіційного протоколу громадських слухань від 17 червня цього року, коли громада сказала своє "Ні!" багатоповерховій забудові в нашому селі.

Очисні споруди - це одне із сучасних інфраструктурних благ! Проти цього ніхто не може заперечити. Вони дійсно потрібні нашій громаді! Але я хочу вас трохи розчарувати: вартість очисних споруд на 10 000 населення (а саме стільки людей зможе у нас проживати на території села після освоєння всіх вільних земельних ділянок, а також приєднання садових товариств) становить на сьогодні більше 40 мільйонів гривень. Вартість самої інфраструктури (трубопровід, КНС-ки тощо) може становити в районі 60 мільйонів гривень. Щомісячне утримання такої станції може становити близько 150-250 000 гривень. Це якщо не красти, голі цифри!

Уявляєте скільки квартир треба побудувати аби відбити такі цифри? Так от і я про те ж саме!

Я впевнений, що наші можновладці не зупиняться і продовжать рити бетонну яму для нашої громади. Але ж вони мабуть забули про народну "бидлячу" мудрість: не рий яму другому, бо сам у неї попадеш! Ми - громада нашого села і ми уже не бидло, котре можна купити земельними ділянками! Це колись так було: від сесії до сесії живуть депутати весело! Зараз вже вільної землі немає, тому тими крихтами, котрі залишилися - мова йде про 20 гектарів земель військової частини - потрібно розпорядитися грамотно! Люди, не можна дати нашим депутатам все розділити серед "прібліженних"! Треба ці ділянки продати на аукціоні та на виручені гроші (ринкова вартість становить більше 100 мільйонів гривень) побудувати каналізацію, водопровід, сучасне енергоефективне освітлення, безпечні дороги тощо.

І ще треба обєднуватися в ОТГ із навколишніми селами. Не тільки Тарасівка та Нове, а ще й Чабани, Крюківщина, Гатне. Тоді це буде сильна громада і разом ми зможемо значно швидше будувати гідне майбутнє для наших дітей.

Все буде СІВЕРКА!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...