Трансплантації в Україні бути!

8,2 т.
Трансплантації в Україні бути!

Маленькими кроками до великої мрії - трансплантації кісткового мозку в Україні!

Видео дня

Це - лікарі-гематологи Київського обласного онкодиспансеру. Зараз вони відлітають до Туреччини, де проходитимуть стажування в одній з кращих клінік цієї країни.

Одна з лікарок - Ольга Борисюк. 2016 року саме вона лікувала мене, коли я перебував у гематологічному відділенні обласної онколікарні. Два роки тому Ольга Анатоліївна врятувала мене. І я безмежно радий, що можу віддячити за професіоналізм.

Наші українські лікарі проходитимуть стажування в Анталії, в онкогематології, де турецькі спеціалісти покажуть, як працює система трансплантації кісткового мозку у них. Подальша комунікація між українськими та турецькими лікарями дозволить правильно спостерігати пацієнтів після ТКМ (це дасть можливість скоротити час перебування українського пацієнта за кордоном).

Трансплантації в Україні бути!

Упевнений, що цей досвід допоможе розвитку трансплантології в Україні. Адже наші лікарі готові та прагнуть рятувати українців. А турецькі спеціалісти готові ділитися досвідом.

До речі, наразі в Анталії на лікуванні знаходяться Ігор Остапчук та Наталія Єлагіна. Вони теж були пацієнтами обласної лікарні. Але потребували трансплантації кісткового мозку від донора - операції, яку не можуть зараз робити в Україні. Зараз обласна онкогематологія готується запустити аутологічну трансплантацію кісткового мозку. Це перший крок, який роблять лікарі для розвитку та поліпшення якості медичних послуг.

Національний рух "За трансплантацію" дякує Генеральному консулу України в Стамбулі Олександру Гаману за сприяння в організації цього стажування.

Цим стажуванням ми розпочинаємо кропіткий, але важливий шлях до розвитку трансплантації кісткового мозку в Україні. Поки урядники будують плани, ми починаємо конкретні дії. Ми прагнемо, аби українці більше не шукали порятунку за кордоном, а могли отримати шанс на порятунок в українських лікарнях.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...