Що Шварценеггер сказав про Україну

Що Шварценеггер сказав про Україну

На вихідних у Києві пройшов щорічний бізнес-форум Olerom Forum One. Світові лідери приїхали, щоб поділитися порадами, як розкрити власний потенціал, як змінювати правила гри, реалізовувати найсміливіші цілі, як планувати стратегічний розвиток управління компаній в час цифрових технологій, а також обговорили, як у недалекому майбутньому співіснуватимуть поміж собою роботи і люди.

Хедлайнером форуму стали робот Софія (виробник компанія Hanson Robotics) та американський актор і політик Арнольд Шварценеггер. Останній прилетів до Києва буквально на кілька годин із Будапешту, де знімається у фільмі "Термінатор-6".

- I’ll be baсk, - повторює актор зі сцени свою знамениту фразу із "термінатора", де він грав машину із майбутнього. - На своєму віку я навряд застану роботів у повсякденному житті, а от мої діти чи онуки точно житимуть в іншу епоху. Але разом з тим я не вірю, що роботи на землі зможуть замінити людей.

Видео дня

- Роботи і люди мають працювати разом, - погоджуються робот Софія, коли в неї питають, якою має бути спільна робота людей і роботів. - Я створена для того, аби допомагати людям, залежу від людини, а також від того, як вона мене програмує.

Що Шварценеггер сказав про Україну

І поки люди працюють без роботів, Шварценеггер поділився з ними своїми людськими секретами успіху.

- Людина має 24 години на добу. 6 годин на сон - цілком достатньо, 8-10 годин на роботу, залишається ще 8 годин. Можна ще багато чого встигнути, - впевнений актор. - От я щодня займаюся спортом. Півгодини на велосипеді, потім зал, сніданок і на роботу. Так само і сьогодні було. Після сніданку я сів на літак і прилетів до Києва. Але в моєму житті були не лише успіхи, але й неудачі як в кіно, так і в політиці, так і в конкурсах по бодібилдингу. Але неудачник – це той, хто падає і лежить, а переможець це той, хто завжди піднімається. Більше досвіду я отримав завдяки неудачам, ніж успіхам. Коли займав перше місце - ніколи не сперечався із суддями. А от коли програвав - завжди підходив і питав, чому вони так вирішили. Вчився на помилках і наступного разу досягав успіху.

Що Шварценеггер сказав про Україну

Незважаючи на численні запрошення Шварценеггер в Україні вперше. Однак про українську політику говорити відмовився. Висловив сподівання, що колись в Україні буде мир, країна стане частиною Європейського союзу, покращить свої стандарти і матиме економічний бум.

В столиці актор пробув лише півдня, після форуму вилетів назад до Будапешту. Каже, що через суворий графік фільму, залишитися на довше не може. Але знову пообіцяв повернутися.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.