Вадим Новинский
Вадим Новинский
Народный депутат Украины от "Оппозиционного блока"

Блог | Вадим Новинский: Считаю санкции против меня незаконными и буду оспаривать их в судах

Считаю санкции против меня незаконными и буду оспаривать их в судах

Решение СНБО по применению ко мне персональных санкций я расцениваю как преследование за религиозные убеждения. Никаких других оснований для наложения санкций не существует.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Вже багато років я відчуваю тиск через свою принципову підтримку канонічного православ’я в Україні та благодійну допомогу Українській православній церкві.

Я свідомо прийняв громадянство України та є її патріотом. Завжди виступав за мир, збереження української державності та територіальної цілісності України. Бізнеси, акціонером яких я є, вносять суттєвий вклад в економіку та обороноздатність України.

Конституція України гарантує свободу віросповідання, і я реалізую це право як вірянин та протодиякон УПЦ – Церкви, що об’єднує мільйони громадян України та діє на законних підставах.

Вважаючи санкції незаконним переслідуванням через релігійні переконання та послідовну підтримку УПЦ, буду оскаржувати їх застосування в українських та міжнародних судах.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...