Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Русские варвары уничтожают украинский Харьков

Русские варвары уничтожают украинский Харьков

Це приміщення Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова до і після сьогоднішнього обстрілу російською ордою військового злочинця Путіна.

Видео дня

Цинізм країни-терориста нині проявився повною мірою:

Олесій Миколайович БЕКЕТОВ, чиє ім‘я носить цей вуз, не лише знаменитий своїми архітектурними проектами в Харкові;

за його проектами будували також у містах РФ (Ростові-на Дону, Новочеркаську…)

Ба більше, архітектор Олесій БЕКЕТОВ спільно з скульптором Іваном Андреолотті виготовили пам‘ятник засновнику Харківському університету Василю КАРАЗІНУ в 1905 році.

Нагадаю, що 20 лютого 2023 року Україна і світ будуть вшановувати 250-річчя Василя КАРАЗІНА.

Як бачимо, "освободители" і носії "великой русской культуры" напередодні 300-річчя Григорія СКОВОРОДИ майже знищили Музей визначного філософа в Сковородинівці, що на Харківщині, а напередодні 250-річчя визначного вченого, громадського діяча і учня Сковороди Василя КАРАЗІНА вирішили зруйнувати і Університет імені БЕКЕТОВА.

Тож захищаємо разом УКРАЇНСЬКИЙ ХАРКІВ від російських ВАРВАРІВ та послідовно і щоденно очищаємо УКРАЇНУ від брехні та символів терористичного "руського міра".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...