Блог | Путин хочет стать властелином мира в три этапа: Запад должен уничтожить тоталитаризм

Путин хочет стать властелином мира в три этапа: Запад должен уничтожить тоталитаризм

Приглашение на капитуляцию.

Видео дня

Без сомнения, мы сейчас переполнены большой радостью из-за блестящих побед нашей армии, мы гордимся ее успехами, мы понимаем, какой ценой получают эти победы. Наши города и села постоянно находятся под ракетными атаками, нам не комфортно сидеть в темноте часами, мы не хотим оставаться без тепла, без воды, но это лишь небольшая часть трудностей, с которыми сталкиваются наши воины каждый день, каждый день. Искренняя благодарность им за то, что они защищают нас от кровожадных и злых агрессоров.

Далее текст на языке оригинала.

Ми віримо в нашу перемогу і мусимо зробити все можливе і неможливе для перемоги ЗСУ.

Підступний напад Росії Путіна на Україну як скальпель виявив всю недосконалість існуючої системи світового порядку.

Зараз світ розділений на два ідеологічно ворожі табори - цивілізований світ та його підтримуючі держави та тоталітарний світ разом із державами, що підтримують диктатуру. Більше того, диктаторські режими поступово стають тоталітарно-терористичними. І зіткнення між двома протилежними світами неминуче. Я не буду говорити про основні відмінності між цими ідеологіями - свободою слова, верховенством права тощо в цивілізованих країнах та повною відсутністю прав в тоталітарних.

Мені здається, головна відмінність - це ставлення влади до власних та інших народів. На відміну від цивілізованого світу, тоталітарні режими вважають своїх підданих рабами і можуть робити з ними все, що завгодно. Тому існування демократій поруч із ними становить величезну небезпеку для тоталітарних режимів.

По-перше, їхнім рабам може сподобатися вільне, фінансово безпечне життя в цивілізованих країнах.

По-друге, сама логіка існування тоталітарно-терористичного світу неможлива без війн та конфліктів, щоб відвернути його населення від нудного та монотонного життя.

В даний час з'явився новий вид гібридних війн. Можна бути бути переможеними на полі бою, але спокійно тероризувати і вбивати мирних жителів ракетами та дронами.

Нові терористи сидять за 5-7 тис. км від цілей, п'ють пиво, та запускають ракети за відомими координатами по житлових будинках, критичній інфраструктурі. Вони знають, що цивільні особи будуть вбиті або покалічені, їхні будинки зруйновані. Вони навмисно позбавляють цивільних осіб житла, тепла, світла, води. Тепер питання до західних лідерів.

Ви впевнені, що можете виграти таку війну проти терористичних держав?

Ви впевнені, що у вас буде стільки негідників, які, не маючи сумління, будуть вбивати беззахисних людей, руйнувати будинки та життєво важливу інфраструктуру? А якщо знайдуться,то ваше суспільство не дозволить їм вчиняти такі злочини.

І в цивілізованому світі такий кривавий фюрер, як Путін, не може з'явитися. Я не хочу бути Кассандрою, але я впевнений, що якщо Путіна не зупинить зараз, то всі тоталітарні держави скористаються його досвідом завоювання інших народів, починаючи знищувати цивільну інфраструктуру.

До речі, сьогодні Дмитро Пєсков відкрито визнав це. Він сказав, що українці зараз сидять без світла, тепла, води, оскільки їх президент не хоче переговорів з Росією. Простіше кажучи, не хоче йти на здачу. Подальший хід подій не важко передбачити.

За мріями Путіна, величезна кількість українців не витримає суворої зими в Україні і будуть виїжджати за кордон. Захід не зможе протистояти такій величезній кількості біженців ії буде примушувати Україну піти на переговори. Це лише перший етап.

На другому етапі Путін або будь-який інший диктатор захочуть приєднати частину території будь-якої іншої держави, яка не є членом НАТО. І вони почнуть випускати ракети, безпілотники на житлові будинки, критичну інфраструктуру, вимагаючи надати їм цю територію. Диктаторські режими швидко складуть причини вилучення іноземних територій. Вони оголосять Грузію, Молдову, Казахстан та інші нацистськими державами.

ФСБ Росії отруїть пару етнічних росіян, підірве 3-4 житлові будинки. І все,"асвабадітелі" вже готові.

Не в змозі протистояти цим жахливим обстрілам ракет, нестачі води, тепла, світла, сотні тисяч людей кинуться на багатостраждальний Захід. І, звичайно, на Заході розпочнеться хаос, незадоволення існуючим урядом. І лояльні прихильники тоталітарної системи прийдуть до влади.

І тоді настане третій етап.

Путін і компанія візьмуться за країни Європи.

А перед´явити їм можна багато чого.

Хіба в 1812 році росіяни не були в Парижі? Значить Париж споконвіку російська земля.

А навіщо Михайло Горбачов подарував пів Берліна Західу? Обікрав російський народ, так же як і Хрущов.

Ну а Польща, страни Балтії іспокон російські землі.

Країни Європи, ослаблені всіма економічними негараздами, просто не зможуть адекватно реагувати на виклики сучасності.

А бункерний дід почне писати мемуари під назвою: "Володар ...світу".

Звичайно, мені скажуть, що це фантастично, не враховується воля людей готових протистояти агресії, реакція мирового суспільства та багатьох інших факторів.

Але вже є прецедент, і цивілізований світ уже почав вагатися і переконувати Україну розпочати перемовини.

Зараз, як мені здається, є найбільш сприятливий момент, а може і останній, щоб нанести смертельного удару тоталітаризму.

Бо в світі є така країна-Україна, яка "тримає щит між двома ворожими расами" Росії та Європи, яка завдяки героїзму та самовідданості своїх найкращих синів і дочок перемагає другу армію світу. Російська армія переважала збройні сили України в десятки разів за кількістю зброї та за кількістю боєприпасів, вона має різні ракети з дальністю понад 5 тисяч км, яких немає в Україні.

Перш ніж змусити нас здатися, я пропоную західним радникам під'їхати до лінії фронту і дізнатися, як їм вдалося стримувати фашистську орду, коли можна було відповісти на 20 пострілів одним, як їм вдалося утримати Київ, як живуть зараз жителі Ніколаєва, Харкова, Днепропетровська, Одесса та інших міст України.

Мені скажуть, що патриотизм це добре, але як жити зараз громадянам України, які страждають від цього лиха?

Західні політики вважають, що Україна не може дістатися до Москви і закінчити там війну. У неї немає таких ресурсів. Навіть якщо вона зможе звільнити всі свої території, рашисти все одно зможуть обстрілювати її.

Давайте по порядку.

1. Україна не зможе дістатися до Москви і знищити режим Путіна. Звичайно, це важко. Але все залежить від постачання західної зброї та готовності колективного Заходу до нашої перемоги.

2. Україна зможе звільнити всі свої території, але росіяни все одно будуть знищувати її інфраструктуру. Звичайно, але лише в тому випадку, якщо Україну не приймають до НАТО. На цьому етапі демократичні країни повинні зрозуміти реальну небезпеку диктаторських режимів. Українці на полях битви довели, що вони повністю відповідають критеріям НАТО. А всі інші вимоги будуть дотримані під наглядом незалежних експертів.

3. Поки українці виграють війну з Росією, всю її інфраструктуру може бути зруйнувана. Правильно. Щоб цього не сталося, нам також потрібна допомога демократичних країн та їх політична воля, щоб протистояти світовому злу:

3.1. Нам потрібні сучасна протиракетна оборона та протиповітряна оборона. Наші артилеристи на застарілих радянських системах вже демонструють чудеса майстерності, знищуючи сучасні ракети. І нам потрібні ці ракети не як новорічні подарунки 1-2 штуки на рік. У нас є 25 регіонів, щонайменше 25 штук для збільшення коефіцієнта руйнування ракет.

3.2. Але навіть сучасна ракетна оборона не вирішить усіх проблем. Нам потрібні далекобійні ракети які зможуть знищити місця запуску ракет. Ми не варвари, ми не збираємося обстрілювати цивільних осіб та критичну інфраструктуру, а аеродроми, кораблі, з яких запускається ця смертоносна зброя, повинні бути усунені. Ви не можете бути моралістом, коли потрапите до канібалів. Ви не можете боятися терористів та їх загроз. Якщо вони розуміють, що ніхто не боїться їхніх ядерних загроз і можуть відповісти на них, то вони перестануть навіть думати про це. І навпаки, якщо вони відчують, що їх бояться, вони обов'язково використовуватимуть ядерну зброю.

4. Що нам робити для нашої перемоги? Наші ЗСУ роблять все можливе і неможливе. Наші волонтери також надають величезну допомогу армії. Ми всі допомагаємо нашій армії. Ніхто не хоче капітуляції. Загальна біда об*єднує нас.

Всім уже зрозуміло, що "російський світ" - це світ беззаконня, терору, брехні, цинізму. Настав час перестати бути околицей Росії. У нас є своя країна, власна мова, власна культура. Я розумію, що багато хто з нас є російськомовними, це сталося історично. Але я знаю, що 99% українців розуміють і знають українську мову.

Ще одним вагомим внеском у нашу перемогу є поступовий перехід до української мови, щоб бацила російського шовінізму не заразила нас знову. І знання російської мови, як і англійської, німецької, чи будь-якої

іншої збагатить наш духовний світ. Але ми повинні розуміти, що це іноземна мова.

І останнє.

Я просто не можу зрозуміти, що зараз робить Укроборонпром? Чому в країні, яка виготовила найбільш підйомні літак в світі, не можуть виробляти елементарні безпілотники, чому в країні, яка виводить супутники на орбіту, немає ракетних установок з дальністю 500-1000 км? Де наш сучасний танк Oплот? Він дорогий, але він один з найкращих у світі. Чому ми всіх просимо. але не можемо щось створити для себе. Я був глибоко задоволений інформацією, що нарешті ми створимо снаряди для нашої радянської зброї. А на запитання, чи зробимо ми снаряди на 155 мм була відповідь - Ми візьмемо їх із Заходу. А якщо Захід не може чи не захоче їх постачати нам? Настав час відмовитись від меншовартості та стати суб´єктом світової політики.

Миру всім нам, щастя, більше тепла в душі та менше затемнень. Ми віримо в нашу перемогу та наше ЗСУ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...