Насправді велика людина

Насправді велика людина

Важко сказати, хто утрамбував більше здоров'я, сил і енергії в процес знищення СРСР та відродження українськості, ніж Левко Лук'яненко. Я запам'ятав його вічно усміхненим, напрочуд енергійним вусатим дідом з ореолом справжньої легенди й запасом повчальних древніх історій. Оскільки кілька разів випадало послухати й поговорити з ним - саме Лук'яненко справив колосальне враження на формування ціннісних орієнтирів. Не лише в мене - більшість близьких друзів із покоління дев'яностих рівнялись на його дисидентську діяльність і принципи.

І саме Левко Лук'яненко написав Акт проголошення незалежності України, тож у певному сенсі він батько-засновник сучасної української держави, як Томас Джефферсон, автор Декларації незалежності США, є одним із найшанованіших президентів і героїв Штатів. З часом і ми прийдемо до цього.

Левко прожив довге й насичене життя, зробив колосальний внесок у відновлення незалежності України, залишив великий спадок текстів і надихнув прикладом своєї боротьби з тоталітаризмом тисячі українців. Справді велика людина.

Видео дня
disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...