Нарешті на порядку денному буде питання порятунку життів важкохворих!

Нарешті на порядку денному буде питання порятунку життів важкохворих!

Вчора у Верховній Раді був зареєстрований урядовий законопроект #7258, який пропонує зміни до державного бюджету на 2017 рік. Нарешті на порядку денному буде питання порятунку життів важкохворих!

На програму "Лікування за кордоном" пропонується додати 238 мільйонів гривень. Хоча представники МОЗ кажуть про потребу мінімум 336 мільйонів гривень. Може повторитися аналогічна ситуація, яка відбулася влітку, коли виділених коштів вистачило ледь на половину пацієнтів. Тому ми наполягаємо, що до кінця цього року потрібно додатково 400 мільйонів гривень.

Закликаємо народних депутатів України внести зміни до урядового законопроекту та збільшити видатки на лікування громадян України за кордоном, зменшивши фінансування інших програм.

Видео дня

Наприклад, можна зменшити видатки на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України (КПКВК 0111020), на фундаментальні та прикладні наукові дослідження у сфері державного управління, стратегічних проблем внутрішньої та зовнішньої політики і з питань посередництва та примирення при вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) (КПКВК 0301080), на підготовку кадрів, підвищення кваліфікації керівних працівників, спеціалістів державного управління, підготовка науково-педагогічних і наукових кадрів з питань стратегічних проблем внутрішньої і зовнішньої політики (КПКВК 0301130), на виконання невідкладних заходів у Маріїнському палаці (КПКВК 0301830).

Також можна зменшити фінансування статутної діяльності політичних партій (КПКВК 6331020 ).

У крайньому випадку, нехай поділиться Нацполіція, якій Уряд хоче додатково дати 1'6 мільярди гривень!

Також нагадаю, що допомоги потребують не лише онкохворі пацієнти. Необхідно збільшити фінансування для централізованої закупівлі ендопротезів і наборів інструментів для імплантації (КПКВК 2301400); для закупівлі систем імплантаційного слухопротезування та забезпечення лікування дітей-інвалідів із незворотнім вадами слуху (КПКВК 6561060); для реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч у Міжнародній клініці відновного лікування (КПКВК 2301510).

Нарешті на порядку денному буде питання порятунку життів важкохворих!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...