УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Московія перелякалася: що сталося в Криму навколо арештованих моряків

Московія перелякалася: що сталося в Криму навколо арештованих моряків

Окупанти навмисно привезли їх до Керчі та Сімферополя. Вони гадали, що буде благосна картинка - стримані силовики Московії утримують народ від самосуду, рятують полонених від роз’ярьоного натовпу. Таку картинку нам і крутили по телерадіо. Але сталося точно до навпаки.

Сотні кримчан, начхавши на формальності (визнання тюрем - визнання влади) кинулись допомагати арештованим. І цього разу не тільки кримтатари. Українці і росіяни за походженням, які досі не охоплені національно-визвольною боротьбою на чолі з Меджлісом, проявили себе дуже помітно і активно - зруйнувавши вже починаючи побоювання, що “окрім татар” всіх все влаштовує.

Читайте: Украинские моряки в очень опасном положении

Влада окупантів цього перелякалася і відвезла моряків в Московію.

Це був неприємний сюрприз для неї.

Звичайно, зараз Московія будує плани помсти. Усі, хто був причетний, можуть зазнати тиску і переслідувань. “Всєх взять на карандаш” - орьоть десь переляканий чинуша телефоном, а той кому він орьоть - оре на своїх підлеглих, і так по ланцюжку.

Читайте: Еще один шаг к катастрофе

Перелякані вони, тому що самі знають - заварухи правлять не унилі пасивні маси, а підірвані небайдужі. Під час акцій багато людей знайомляться між собою, чого зазвичай уникають. Ці зв’язки послужать на майбутнє, якщо це майбутнє не забариться.

За моїми данними, 50 тисяч кримчан втекли в Україну, 50 тисяч - в інші країни світу (Ерефію я не рахую). Ще 3 тисячі відмовились від рос.громадянства, 14 тисяч не отримали аусвайси. 90% тих що залишились не відмовились від українського громадянства.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...